TÜRKMER TÜRKÇE KURSLARI

Hem hafta içi hem hafta sonu olmak üzere başlangıç düzeyi Türkçe kursumuz başlamıştır. Şişli ve Beşiktaş Kampüslerinde yapılan kurslarımızda öğrencilerimiz rahat bir ortamda grup ve bireysel çalışmalarla desteklenen derslerimiz sayesinde artık günlük hayatta kendilerini daha rahat hissediyor ve daha rahat ifade edebiliyorlar.
TÜRKMER Kurslarına Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra dışarıdan da katılım sağlayan öğrencilerimiz, bir yandan Türkçe öğrenirken bir yandan da Türk kültürü ile ilgili bilgiler ediniyor kültürlerarası yetilerini geliştiriyorlar.
Gelişen teknolojiyi takip ederek yüz yüze eğitimlerimizin yanında her düzeye uygun online eğitimlerimiz ve Türkçe konuşma sınıflarımıza da ilgi oldukça büyük.
Genel Türkçe kurslarına ek olarak birebir veya küçük gruplara özel iş dünyasına yönelik hazırladığımız “İş Türkçesi” kursumuz bu alanda büyük bir boşluğu doldurmaktadır.
Günlük ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz daha çok konuşmaya yönelik hem yüz yüze hem online olarak alternatiflere sahip TÜRKMER Türkçe kurslarına kayıtlarımız devam etmektedir.